LJUSSTAKAR, ett par, vitmetall, 1900-tal.

526325. LJUSSTAKAR, ett par, vitmetall, 1900-tal.

Med glaskupa. Höjd 40 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med glaskupa. Höjd 40 cm.

Slitage.

Antal besök: 409