SAFARISTOLAR, 1 par, möjligen Slettvoll, Norge, 1900-tal.

526256. SAFARISTOLAR, 1 par, möjligen Slettvoll, Norge, 1900-tal.

Rygghöjd ca 70 cm.

Bruksslitage. Repor. Senare bemålning. Del av rotting lös.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd ca 70 cm.

Antal besök: 889