BESTICK, 68 delar, nysilver, "Ingrid", 1900-tal.

52613. BESTICK, 68 delar, nysilver, "Ingrid", 1900-tal.

12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 bordsskedar, 12 matskedar, 12 efterrättsgafflar, 6 assiettgafflar, 2 smörknivar.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksskick.

Antal besök: 5 388