KAFFE/TESERVIS, nysilver, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

526121. KAFFE/TESERVIS, nysilver, 4 delar, 1900-talets andra hälft.

Kaffekanna, höjd 22 cm
Tekanna, höjd 17 cm
Sockerskål med lock, höjd 11,5 cm
Gräddkanna, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kaffekanna, höjd 22 cm
Tekanna, höjd 17 cm
Gräddkanna, höjd 10,5 cm.

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 203