ULLA CASSLAND. TILLSKRIVEN. Flicka med katt, olja på pannå, osignerad.

526062. ULLA CASSLAND. TILLSKRIVEN. Flicka med katt, olja på pannå, osignerad.

54 x 39 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

54 x 39 cm.

Antal besök: 1 349