RÖKBORD, art deco, 1900-talets första kvartal.

52606. RÖKBORD, art deco, 1900-talets första kvartal.

Flera träslag. Två lådor samt glasskiva. Längd 60, bredd 60, höjd 60 cm.

Bruksslitage samt mindre fanérskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 113