KANNOR, 10 st, porslin, bl a Rörstrand och Gustafsberg, 1800-/1900-tal.

526045. KANNOR, 10 st, porslin, bl a Rörstrand och Gustafsberg, 1800-/1900-tal.

Höjd ca 15-22 cm.

Smärre krackelyr och missfärgningar. En kanna med spricka i pip.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 15-22 cm.

Antal besök: 314