SUNOL ALVAR. Komposition, färglitografi, signerad Alvar.

526010. SUNOL ALVAR. Komposition, färglitografi, signerad Alvar.

Ramstorlek 66 x 85 cm, E.A. XXXV/V.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 166