52597. FILMAFFISCHER, 8 st, 1930/40-tal bla "O, en sån natt" och "Karl för sin hatt".
På liv och död
Västkustens hjältar
En man för mycket
O, en sån natt
Mans kvinna
Gläd dig i din ungdom
Kan doktorn komma?
Karl för sin hatt.
Slitage, revor, veck, skador.