TAKLAMPA, metall, 1900-talets andra hälft.

525967. TAKLAMPA, metall, 1900-talets andra hälft.

Guldfärgad utsida, vit insida. Plast lameller.
Höjd 18 cm.
Diameter 43,5 cm.
Märkt AJH 4 8kg pat nr 128518.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.
Repa.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 18 cm.
Diameter 43,5 cm.

Bruksskick.
El ej funktionstestad.
Repa.

Antal besök: 1 585