TUMLARE, silver, Göteborg 1760.

525920. TUMLARE, silver, Göteborg 1760.

Åldersranka, diameter ca. 5,5 cm.

Slitage, bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, bucklor.

Antal besök: 1 110