FAT, keramik, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1900-tal.

525917. FAT, keramik, Josef Ekberg, Gustavsberg, 1900-tal.

Längd 34,5 cm.

Åldersslitage. Glasyr med krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 34,5 cm.

Antal besök: 262