Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
RUNE PETTERSSON. Träsnitt, signerad och numrerad 93/360.
525869. RUNE PETTERSSON. Träsnitt, signerad och numrerad 93/360.
24 x 36 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
24 x 36 cm.
Stadsauktion Sundsvall
495