VÄGGLAMPETTER, 6 st, slipat glas, 1900-tal.

525647. VÄGGLAMPETTER, 6 st, slipat glas, 1900-tal.

Längd 27,5 cm.
Bredd 13 cm.

Slitage, kontakter saknas, ej funktionstestade.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 27,5 cm.
Bredd 13 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 278