SMCYKEN samt FINGERBORGAR, 10 delar, bland annat silver.

52564. SMCYKEN samt FINGERBORGAR, 10 delar, bland annat silver.

Bland annat med emalj och granater.

Slitage.
Hänge med blå emalj, saknas en markasit.
Fingerborgar med bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.
Fingerborgar med bucklor.

Antal besök: 834