BROSCH, silver med emalj, David Andersen, 1888-1925.

52560. BROSCH, silver med emalj, David Andersen, 1888-1925.

Dekor med blå och grön emalj. Form av blåklockor och blad. Förgylld.
62 x 40 mm.

Enstaka repor på emaljen.

Gör en kostnadsfri värdering!

62 x 40 mm.

Enstaka repor på emaljen.

Antal besök: 1 955