LENNART FRISK. Räv i landskap, akvarell, signerad, daterad 1973.

525549. LENNART FRISK. Räv i landskap, akvarell, signerad, daterad 1973.

36 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Gör en kostnadsfri värdering!

36 x 44 cm.

Ej examinerad ur ram.

Lennart Frisk (1943–2000)

Antal besök: 401