BORD MED KLAFFAR, Engelsk stil, 1900-tal.

52551. BORD MED KLAFFAR, Engelsk stil, 1900-tal.

Höjd 52 cm, längd utfälld 73 cm, bredd 37 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 090