MORMORSUR silver, samt FICKURSSTÄLL.

52548. MORMORSUR silver, samt FICKURSSTÄLL.

Höjd 10 cm.
Fickur med dekor av ängel.

Slitage, kupa med mindre botten nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 10 cm.
Fickur med dekor av ängel.

Antal besök: 982