JOHNNY OPPENHEIMER. Solnedgång vid skogssjö. Olja på duk, signerad och daterad 77.

525474. JOHNNY OPPENHEIMER. Solnedgång vid skogssjö. Olja på duk, signerad och daterad 77.

45 x 53,5 cm.

Obetydligt slitage.

Johnny Oppenheimer (1923–2005)

Gör en kostnadsfri värdering!

45 x 53,5 cm.

Obetydligt slitage.

Antal besök: 708