SOFFBORD i form av schackspel, rikligt skulpterat.

525458. SOFFBORD i form av schackspel, rikligt skulpterat.

Längd 100, bredd 100, höjd 49 cm.

Slitage, småskador på figurerna samt fläckar på skivan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 024