Auktionshuset Thelin & Johansson
Konst
Måleri
SVEN-ERIK HÖJLAND. Solnedgång vid sjö. Olja på duk, signerad.
525436. SVEN-ERIK HÖJLAND. Solnedgång vid sjö. Olja på duk, signerad.
44 x 63,5 cm.
Smärre fläckar.
Gör en kostnadsfri värdering!
44 x 63,5 cm.
Smärre fläckar.
2 510