LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, bla. Metallslöjden Gusum.

525303. LJUSSTAKAR, 6 st, mässing, bla. Metallslöjden Gusum.

Höjd ca 14,5 - 16,5 cm.

Slitage, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 14,5 - 16,5 cm.

Slitage, repor.

Antal besök: 306