STRUTSKÅL, glas/nysilver, 1900-talets första kvartal.

525259. STRUTSKÅL, glas/nysilver, 1900-talets första kvartal.

Målad dekor, höjd 54 cm.

Bruksslitage, försilvringen ställvis sliten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Målad dekor, höjd 54 cm.

Antal besök: 815