KARMSTOLAR, 1 par, svartmålade, 1900-talets första hälft.

525246. KARMSTOLAR, 1 par, svartmålade, 1900-talets första hälft.

Rygghöjd 94 cm.

Färgslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rygghöjd 94 cm.

Färgslitage.

Antal besök: 350