FÅTÖLJER, ett par, "Diana", Karin Mobring, IKEA, 1900-talets andra hälft.

525144. FÅTÖLJER, ett par, "Diana", Karin Mobring, IKEA, 1900-talets andra hälft.

Furu. Sits och rygg i canvas. Läderspännen. Löst stoppad dyna.

Bruksslitage. Lös dyna med skador på klädsel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 157