TENNTAVLOR, 3 st samt mindre väggskåp, monogramsignerade H H samt numrerade, Tyskland, 1900 talets senare del.

525066. TENNTAVLOR, 3 st samt mindre väggskåp, monogramsignerade H H samt numrerade, Tyskland, 1900 talets senare del.

Tenntavla 1, 42 x 83 cm, 280/1 Tenn 99% HH H10.
Tenntavla 2, 43 x 113 cm, 200/173 Tenn 99% HH F10.
Tenntavla 3, 40 x 110 cm, 200/18 Tenn 99% HH F10.
Tennväggskåp, 40 x 36,5 cm, djup 12 cm, massive Ek.
Eklister runt ramar.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Eklister runt ramar.

Bruksslitage.

Antal besök: 918