SLAGBORD, 1800-talet första hälft.

52497. SLAGBORD, 1800-talet första hälft.

Totallängd 165, bredd 103, höjd 76 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 268