BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

524965. BYRÅ, rokokostil, 1900-talets andra hälft.

Fanerad med mahogny. Beslag av mässing. Tre lådor. Längd 86. Bredd 48. Höjd 71 cm.

Slitage. Repor och märken. Skiva med tejprester.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 293