LAGE CARLSON. Kalmar slott, olja på duk, signerad.

524955. LAGE CARLSON. Kalmar slott, olja på duk, signerad.

ca 44 x 64 cm.

Åldersslitage. ytsmuts.

Gör en kostnadsfri värdering!

ca 44 x 64 cm.

Åldersslitage. ytsmuts.

Antal besök: 574