OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, osignerad.

524914. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Skulptur, gips, osignerad.

Byst, Ludwig van Beethoven. Proveniens Carin Nilsons ateljé. Bronspatinerad. Höjd ca. 29 cm.

Smuts. Smärre nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smuts. Smärre nagg.

Antal besök: 325