BORDSLAMPA, Marian Zawadsky, Tilgmans 1955.

524882. BORDSLAMPA, Marian Zawadsky, Tilgmans 1955.

Egyptiserande dekor. Signerad samt daterad. Höjd exkl. lamsockel ca 46,5 cm.

Slitage. Skadad lampsockel.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Skadad lampsockel.

Antal besök: 673