TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

524872. TAKLAMPA, 1900-talets andra hälft.

Gulmetall. I form av ananas. Sex ljuspunkter. Diameter ca 65. Höjd ca 53 cm.

Ej funktionstestad. Ytslitage. En ljuspunkt saknar sockel. Socklar med skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663