LAJOS FLESSER. "Confrontation", olja på duk, signerad och daterad a tergo.

524869. LAJOS FLESSER. "Confrontation", olja på duk, signerad och daterad a tergo.

65 x 81 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

65 x 81 cm.

Antal besök: 1 049