EINAR NETTELBLADT. Olja på pannå, Båtvarv, signerad Nettel.

524865. EINAR NETTELBLADT. Olja på pannå, Båtvarv, signerad Nettel.

58,5 x 72,5 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

58,5 x 72,5 cm.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 886