Kalmar Auktionsverk
Glas
Övrigt
GLASFÖREMÅL, 3 delar, bland annat Kosta, Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.
524818. GLASFÖREMÅL, 3 delar, bland annat Kosta, Erik Höglund, Boda, 1900-talets andra hälft.
Höjd ca 14-21 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd ca 14-21 cm.
Bruksslitage.
Kalmar Auktionsverk
251