ROLAND SVENSSON. 4 st, färglitografier, bland annat "Skotsk trålare", signerade.

52464. ROLAND SVENSSON. 4 st, färglitografier, bland annat "Skotsk trålare", signerade.

Bildyta: 11,5 x 9 - 20,5 x 36 cm.

Samtliga med dedikation. Gulnade, Ej examinerade ur ram.

Roland Svensson (1910–2003)

Gör en kostnadsfri värdering!

Roland Svensson (1910–2003)

Antal besök: 1 018