BRICKBORD trä och metall, Chippendale.1800/1900-tal.

524624. BRICKBORD trä och metall, Chippendale.1800/1900-tal.

Höjd 63 cm, längd 81 cm, bredd 63 cm.

Åldersslitage, bricka med repor och fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 627