STEGPALL, Lindqvist AB Motala, 1900-talets mitt.

524587. STEGPALL, Lindqvist AB Motala, 1900-talets mitt.

Höjd cirka 60 cm.

Skador i tapetsering.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd cirka 60 cm.

Skador i tapetsering.

Antal besök: 427