POTTSKÅP, 1800-tal.

POTTSKÅP, 1800-tal.
52456. POTTSKÅP, 1800-tal.

Längd 41, bredd 28, höjd 72 cm.

Slitage och repor, renoverat och kompletterat. Nyckelbössning samt dragknoppar saknas. Nyckel medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!
52456. POTTSKÅP, 1800-tal.

Antal besök: 936