GOLVLAMPA, teak och mässing, AJH, 1900-talets mitt.

524487. GOLVLAMPA, teak och mässing, AJH, 1900-talets mitt.

Höjd ca 140 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 140 cm.

Antal besök: 629