STOLAR samt PALL, bland annat Svensk Fur, Göran Malmvall, 1900-tal.

524480. STOLAR samt PALL, bland annat Svensk Fur, Göran Malmvall, 1900-tal.

2 Stolar
Rygghöjd 83 cm

Pall, Svensk Fur, Göran Malmvall
Längd 90 cm
Bredd 30 cm
Höjd 43 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Gör en kostnadsfri värdering!

2 Stolar
Rygghöjd 83 cm

Längd 90 cm
Bredd 30 cm
Höjd 43 cm.

Bruksslitage. Torrsprickor.

Antal besök: 2 418