GOLVLAMPOR, 2 st, mässing, Fagerhults, 1900-talets andra hälft.

524469. GOLVLAMPOR, 2 st, mässing, Fagerhults, 1900-talets andra hälft.

Hö- och sänkbara. En ställbar ljuspunkt. Höjd bl a 118 cm.

Ej funktionstestade. Ytslitage. Ställvis anlupen metall. En skärm med spricka.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 514