MARC CHAGALL. "Bonjour Paris", färglitografi 1920/5000, signerad i trycket.

524429. MARC CHAGALL. "Bonjour Paris", färglitografi 1920/5000, signerad i trycket.

61x46,5 cm, rammått 77x60 cm
Tryckt 1972 Charles Sorlier, Mourlott Grav. Lith.

Marc Chagall (1887–1985)

Gör en kostnadsfri värdering!

61x46,5 cm, rammått 77x60 cm

Marc Chagall (1887–1985)

Antal besök: 5 316