TEGLASHÅLLARE, 1 par, silver, Niellodekor, Lettland.

524418. TEGLASHÅLLARE, 1 par, silver, Niellodekor, Lettland.

Delvis skelleterat och förgyllt. Vikt 187,7 gram utan glasinsats.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 431