JARDINIÈRE, silver, insats i slipat glas.

524410. JARDINIÈRE, silver, insats i slipat glas.

Vikt 969,4 gram utan glasinsats. Längd 36 cm, bredd 19,5 cm, höjd 16 cm.

Bruksslitage, nagg på glasinsats.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 027