CHOKLADKOPPAR med FAT, 20 delar, porslin, 1800/1900-tal.

524297. CHOKLADKOPPAR med FAT, 20 delar, porslin, 1800/1900-tal.

9 koppar höjd 8 cm.
11 fat diameter 15,5 cm.
Proveniens dödsboet efter Gunnel Glingsten Lammhult.

Enstaka nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 koppar höjd 8 cm.
11 fat diameter 15,5 cm.

Enstaka nagg.

Antal besök: 527