SKÅP, med spegeldörr, jugend , tidigt 1900-tal.

52423. SKÅP, med spegeldörr, jugend , tidigt 1900-tal.

Invändigt med hyllor. Nyckel finns. Längd 97 bredd 49 höjd 207 cm.

Slitage och skador. Skadat glas. En kortsida saknar bemålning. Renoverat och kompletterat.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 574