TOMTE, keramik, med elektrisk belysning, Heissner, 1900-tal.

524193. TOMTE, keramik, med elektrisk belysning, Heissner, 1900-tal.

Höjd 42 cm.

Ej funktionstestad.
Trasig kedja, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 42 cm.

Ej funktionstestad.
Trasig kedja, repor.

Antal besök: 1 015