SKULPTURFRAGMENT, Buddha huvud, brons, 1700/1800-tal.

524164. SKULPTURFRAGMENT, Buddha huvud, brons, 1700/1800-tal.

Höjd 17 cm.

Huvudet avlägsnat från underdel, skador samt mindre hål.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 17 cm.

Antal besök: 737